British Asset

Po-Pá: 9.00-17.00

support@baoperations.com

support@baoperations.com

Projekty British Asset

Páteřním projektem investiční skupiny sdílené ekonomiky British Asset je vlastní kryptoměna Kauri na blockchainu Ethereum, druhé největší kryptoměny světa. Kauri je „utility tokenem“ celého našeho investičního ekosystému a obchoduje se na centralizovaných i decentralizovaných burzách. Naši investoři kromě těžení a obchodování s Kauri, mohou Kauri využít v systému Hodlnomy Bank Kau, kde drží Kauri (hodl) na hardware trezorech British Asset a získávají bonusy a další Kauri. Kromě toho slouží Kauri také k nákupu v KauriShopu a u našich partnerů, včetně kryptosměnárny.

Jako investiční skupina vydáváme investiční tokeny BATI (NFT tokeny ERC721) a získané prostředky investujeme do našich projektů, které nám vynášejí zisky, které se dělí mezi naše investory. Investujeme do konzervativních aktiv jako jsou nemovitosti a retail v oblasti cestovního ruchu, přes vzdělávací portály až po nákup, prodej a obchodování s kryptoměnami. Na této stránce se v krátkosti seznámíte s našimi projekty.

AVATAR PRIVATE RESERVE

soukromá rezervace s hotelem a vilami

Avatar se nalézá v jižní Kostarice u hranic s národním parkem Corcovado na tichomořském pobřeží. Corcovado je park s největší biodiverzitou (druhovou rozmanitostí) na světě. Rezervace Avatar má rozlohu 45 hektarů, na jejím území se rozkládá primární deštný prales se stezkami a spoustou divoké zvěře (mimo jiné opice, tapíři, lenochodi, papoušci, tukani, nosálové, tayry a divoké kočky puma, jaguarundi a jaguár), ecologickým hotelem se 14 luxusními kabinami, hlavní budovou, restaurací, barem a bazénem s vířivkami. Součástí rezervace je také deset luxusních privátních vil. Celý komplex byl postaven v letech 2017-2019, auditorská hodnota činí více jak 8 milionů USD.

LA PRECIOSA

plážový boutique hotel

Luxusní plážový boutique hotel se nalézá na pacifické pláži La Preciosa (Krásná) v přírodní přímořské rezervaci. Díky vysoké ochraně území jsme jedním ze tří malých hotelů na 16 kilometrové pláži, což zaručuje zcela unikátní zážitek liduprázdné pláže, lemované kokosovými palmami… Celoročně teplá voda 28-29 stupňů celsia láká k lenošení na pláži. Pláž La Preciosa je také rezervací mořských želv, které na pláži kladou vejce, British Asset spolupracuje na programech na ochranu želv. Pobřežní vody jsou plné delfínů a v sezóně velryb, které se dají pozorovat z pláže. Hotel má 8 luxusních plážových vil, bazén, 2 bary, restauraci a spa. Auditorská hodnota činí 3,5 milionů USD.

ChocolArte Villa

čokoládová manufaktura s hotelem

Ultimátní zážitek nejen pro milovníky nejlepší čokolády na světě! Na konci vesničky La Palma, cestou do rangerské stanice NP Corcovado, vlastníme a provozujeme Čokoládovou vilu. Nádherná tropická stavba slouží jako hotel pro naše hosty, kteří kromě zážitků v jižní Kostarice se mohou naučit dělat vlastní čokoládu, pořádáme certifikované kurzy výroby „grand cru“ čokolády. A to od sklizně kakaových bobů, přes fermentaci až po výrobu tabulkové čokolády… Součástí areálu je budova čokoládové manufaktury (hned za hotýlkem). Kapacita je 8 pokojů, bar s open kitchen konceptem a společenskou místností. Zároveň podporujeme místní farmáře pod značkou ChochoEtika.

Villa Escazu

Luxusní párty vila

Vlastníme a provozujeme luxusní minimalistickou vilu v nejprestižnější čtvrti Escazu v hlavním městě Kostariky, San José. Vila má rozlohu téměř 700 metrů čtverečních s 5 apartmány, společenskou halou pro 100 osob, restaurací s krbem, barem, vířivkou a okrasnou zahradou. Ve vile se pořádají soukromé párty a zároveň slouží jako sídlo Krypto Institutu v Kostarice, místo pro rozvoj a vzdělávání v oblasti kryptoměn. Hodnota vily je vyčíslena na 2,5 milionů USD.

JACHTA SEA RAY

48feet luxusní jachta "sedan bridge"

Pro naše VIP investory a hosty vlastníme a provozujeme jachtu Sea Ray, kterou kotvíme v prestižním přístavu Marina Golfito Bay. Jachta má tři kajuty, dvě koupelny, obývací salón s kuchyní, sun deck a kapitánský můstek se sofa a barem. Jachta má dva silné motory Caterpillar a plošinu na koupání. Jachtu příležitostně pronajímáme VIP klientele na plavby po zálivu Golfo Dulce, luxusní rybolov či na plavby po Karibiku skrze Panamský průplav.

EduFIN Academy

Komplexní vzdělávací systém

EduFIN Academy je vzdělávacím pilířem investiční skupiny a našich investorů. V online členské sekci najdete více jak 100+ hodin vzdělávacích programů v oblasti osobního rozvoje a kryptoměn (Neurorestart, KryptoGen, MAT, Neuromarketing…). Součástí jsou „investiční kliniky“ našich brokerů, živý mentoring a podpůrné materiály jako eknihy a audioknihy. Studenti EduFIN si zároveň spoří do investičního tokenu, který poté těží krypto 20 let.

KAURI COIN

Kryptoměna sdílené ekonomiky British Asset, vytvořená na blockchainu Ethereum, smartcontractu ERC20 v celkovém množství 50.000.000 KAU.

Denní obchodování na COINMARKETCUPu. Blockchain KAURI. Vytvoření kontraktu Červenec 2018, Launch kryptoměny Kauri září 2018 v Bratislavě, Slovensko. ICO fáze 2019-2020, vstup na centralizovanou burzu Latoken 19.3.2020.

Aktuálně se Kauri obchoduje v páru BTC/KAU a ETH/KAU na burze Latoken a decentralizované burze Uniswap (od července 2021). Od listopadu 2021 bude možné směnit Kauri za Eura v kryptosměnárně.

Digitální Kauri navazují na nejstarší a první měnu v oběhu, mušličky Kauri (Monetaria moneta), které byly v oběhu více jak 3500 let. Logo kryptoměny Kauri symbolizuje mušličku kauri.

BATI TOKENY

Investiční tokeny BATI (British Asset Tokenized Investment) jsou NFT tokeny vytvořené na blockchainu Ethereum, smartcontractu ERC721. Každý token má v metadatech zapsané informace o fixních dividendách 8% z hodnoty tokenu v kryptoměně Kauri ročně, po dobu 20 let. Kromě dividendy v Kauri je vyplácena držitelům tokenů variabilní částka „offline bonus“ v Bitcoinech, na základě jejich podílů na obchodním výsledku (výnosy z provozu nemovitostí a obchodování s kryptoměnami) British Asset za fiskální rok. 

British Asset vydává čtyři druhy investičních tokenů BATI (Diamond, Platina, Gold a Silver), podle výše investice. Blockchain BATI tokenů. Prodej tokenů BATI je možný pouze na neveřejných nabídkách po registraci na uzavřené online prezentace. Získat token BATI je též možné studiem investiční akademie EduFIN Academy na konci studijního cyklu.

Investiční skupina sdílené ekonomiky British Asset má transparentní investiční strategii, ze získaných prostředků prodejem BATI (v BTC), investuje 30% do nákupu nemovitostí, 30% do kryptoměn (nákup prodej btc x altcoiny), 30% do rozvoje ekosystému Kauri a 10% na provoz British Asset.

BANK KAU hodlnomy

 

Pro naše investory zajišťujeme unikátní model „hodlnomiky“ banky Kauri, který je založen na bezpečném držení kryptoměny Kauri na hardware trezorech British Asset. Investoři mají u nás bezpečně uložené svoje Kauri (nemusí se obávat ztráty peněženky či obnovovacích hesel a klíčů), které držením (strategie hodl) získávají navíc bonusové Kauri (jako na termínovaném vkladu).

Za držení Kauri na účtu v Bank Kau kromě bonusových coinů, získávají investoři bonusy v podobě užívání aktiv British Asset, jako jsou pobyty v našich hotelech, plavby jachtou či pobyty v našich či partnerských apartmánech po celém světě (Kanárské ostrovy, Rakousko, Česká Republika, Dubaj, Řecké ostrovy…).

Součástí Bank Kau jsou poradenské služby našim investorům, ať se již jedná o výuková videa, aktuální novinky či živé „investiční kliniky“ s našimi brokery.