British Asset

Po-Pá: 9.00-17.00

support@baoperations.com

support@baoperations.com

Online přednášky

Registrujte se zdarma na naše pravidelné online přednášky na dané téma denně od 20:00. Na přednáškách se dozvíte plno hodnotných informací a zároveň získáte možnost dozvědět se více o investičním modelu krypto – investiční skupiny sdílené ekonomiky British Asset. Jedině na těchto přednáškách je možné objednat si investiční token BATI či vstoupit do EduFIN Academy. Udělejte svoji registraci a vidíme se dnes večer, vyberte si z menu aktuálních přednášek.

Finanční Armageddon… konec světa

Přichází finanční konec světa, skončíš v Peněžním Pekle nebo v Investičním Nebi?! Ukážeme Ti rozdíl mezi centrálním finančním systémem (stát-centrální banka-komerční banky) a paralelní KryptoEkonomikou. A to hlavní, jak si můžeš otevřít bránu do Investičního Nebe a případně utéct exekuční mafii… Denně od 20:00 registrace ZDARMA.

KRYPTO-NETFLIX aneb Masnicova úžasná pouť kryptoměnami

Objev tajemství jednoduchosti kryptoměn… při prvním setkání s kryptoměni můžeš mít pocit, že se tam nemluví srozumitelnou řečí… Ukážeme Ti, že lidštinou lze mluvit i o kryptoměnách. Denně od 20:00.

  •  

Dôchodkové lietadlo

Systém dôchodku je Ponziho schéma, l’udovo lietadlo. Na vysilanie vám ukážeme, prečo dnešná generácia dôchodok neuvidí a kedy lietadlo havaruje. Dobrou správou je, že vám ukážeme, ako sa stať rentiérom, miesto starobnom dôchodcom… Registrujte sa ZDARMA, osud máte teraz vo svojich rukách, vidíme sa večer!

Krypto pro děti

Uvažovali jste nad tím, jak by váš život vypadal, kdybyste vstoupili do Bitcoinu v roce 2011? Z každé koruny byste měli tisícovku… Kdybyste tehdy věděli jak používat krypto? Není pozdě! Udělejte pro svoje děti a vnoučata tu nejlepší službu, začněte je vzdělávat a spořit jim do kryptoměn. Jak na to? Dozvíš se na vysílání, registruj se:

Ven z krysího závodu...

Pracovat pro peníze, peníze vydat na živobytí a poté zase do práce… krysí závod! Řešením je finanční svoboda, stav, kdy vaše peníze (aktiva) vydělávají na váš životní standart a vy nemusíte pracovat. Díky finanční svobodě můžete vystoupit z krysího závodu! Dnes je to snažší než kdykoliv předtím, krok za krokem… Jak na to se dozvíte na přelomovém vyysílání: