British Asset

Online přednášky

Registrujte se zdarma na naše pravidelné online přednášky na dané téma denně od 20:00. Na přednáškách se dozvíte plno hodnotných informací a zároveň získáte možnost dozvědět se více o investičním modelu krypto – investiční skupiny sdílené ekonomiky British Asset. Jedině na těchto přednáškách je možné objednat si investiční token BATI či vstoupit do EduFIN Academy. Udělejte svoji registraci a vidíme se dnes večer, vyberte si z menu aktuálních přednášek.

Krypto Šlechta se vrací

Kontroverzní vysílání zakladatele kryptoměny Kauri o fenoménu „Krypto Šlechta z Paneláku“

Šokující odhalení pozadí útoků na Kauri, Krypto Šlechta se vrací silnější než kdykoliv předtím… a co to znamená pro Tebe? Ve vysílání dostaneš zdarma audioknihu „OdsouZEN k Úspěchu“ v hodnotě 450 korun!

Dôchodkové lietadlo

Věříte na důchod?! Jaký je rozdíl mezi slovy „starobní důchodce“ a „rentiér“? Na tomto vysílání si ukážeme proč je důchodový systém podvod jménem Ponziho schéma, lidově „letadlo“. 

Jak souvisí zavedení důchodů se zrušením zlatého standartu (krytí peněz zlatem) před sto lety a proč byste měli vzít budoucnost do vlastních rukou. Žádný důchod totiž nebude, letadlo se řítí k zemi a čeká nás tvrdý náraz. Zároveň si ukážeme na praktických příkladech, jak se stát krypto rentiérem… 

BANKSTEŘI!

Odhalení banksterů, zločinců v bílých límečcích. Centrální banky si „tisknou“ peníze jak chtějí, zatímco obyčejní lidé si je „musí“ odpracovat. Jenže co když to jde i jinak… Kryptoměny představují cestu jak odejít z peněžního systému. Ukážeme Ti jak prakticky využívat krypto a jak uniknout exekutorské mafii…

Krypto pro děti

Uvažovali jste nad tím, jak by váš život vypadal, kdybyste vstoupili do Bitcoinu v roce 2011? Z každé koruny byste měli tisícovku… Kdybyste tehdy věděli jak používat krypto? Není pozdě! Udělejte pro svoje děti a vnoučata tu nejlepší službu, začněte je vzdělávat a spořit jim do kryptoměn. Jak na to? Dozvíš se na vysílání, registruj se:

Ven z krysího závodu...

Pracovat pro peníze, peníze vydat na živobytí a poté zase do práce… krysí závod! Řešením je finanční svoboda, stav, kdy vaše peníze (aktiva) vydělávají na váš životní standart a vy nemusíte pracovat. Díky finanční svobodě můžete vystoupit z krysího závodu! Dnes je to snažší než kdykoliv předtím, krok za krokem… Jak na to se dozvíte na přelomovém vyysílání: