British Asset

Po-Pá: 9.00-17.00

support@baoperations.com

support@baoperations.com

O nás...

Jsme investiční skupina sdílené krypto ekonomiky. Vytváříme investiční příležitosti v novém finančním světě kryptoměn, které jsou dostupné všem drobným investorům, společně jsme Velrybou, velkým hráčem ve světě kryptoměn. Sdílená ekonomika mění svět, během pár měsíců proměňuje zaběhlá odvětví a vytváří nové příležitosti, Uber proměnil taxislužbu, Airbnb svět hotelnictví… British Asset proměňuje investiční svět. Naším cílem je přinášet finanční svobodu našim investorům, kteří se společně s námi přesunou do KRYPTOEKONOMIKY. Našimi pilíři je vzdělávání a společné investování kryptoměn s vysokými zisky díky rozvoji vlastní kryptoměny Kauri, riziko investování rozdělujeme v našich projektech mezi konzervativní investice do nemovitostí a vysoce agresivními investicemi strategií „kryptokošů“ nákupy a prodeje altcoinů. Seznamte se s naší historií, vizí a budoucností. Na některé z našich online prezentací vám rádi ukážeme naše strategie a nabídku, kde se můžete připojit k více jak 1800 investorům investiční skupiny sdílené ekonomiky British Asset.

Naše vize

Svět se mění a kryptoměny budou hrát hlavní roli ve finanční svobodě lidí, kteří zareagují rychle. Rozdávají se znovu karty, nyní je nejlepší příležitost zbohatnout za posledních dva tisíce let! Vytváříme unikátní eko systém vlastní kryptoměny Kauri a společných investic v krypto ekonomice.

Společně opouštíme prohnilý svět centrálních bank, natištěných peněz, buzerace úřadů a obecně centrální peněžní systém. Stáváme se součástí nové vlny, která přináší bohatství a svobodu.

Naše mise

Vzděláváme širokou veřejnost v oblasti praktického využití kryptoměn pro běžný život i jako investiční nástroj. Učíme naše investory, jak si za „kryptoměny koupit rohlík“ a jak mohou opustit centrální peněžní systém, zcela přejít do kryptoekonomiky a to včetně podnikání. Ano jde to a je to mnohem snažší než si myslíte.


Společně poté investujeme kryptoměny na investiční páku do kryptokošů a do nemovitostí. Rosteme a bohatneme společně.

Naše hodnoty

Pro naplnění vize a mise krypto-investiční skupiny sdílené ekonomiky British Asset vyznáváme tyto základní hodnoty:


Vzdělání, které přináší poznání a motivuje k akci.


Inovace a odvaha dělat věci, včetně investic jinak a tím proměňovat zaběhlé struktury. Vyznáváme rebelii vůči centrálním systémům.

Zisk, který je posláním pro naše investory. 

HISTORIE BRITISH ASSET

2021 nové akvizice, rozvoj ekosystému Kauri

Na jaře 2021 ukončená tokenizace, stáváme se plně tokenizovanou, krypto investiční skupinou sdílené ekonomiky British Asset a začínáme psát novou kapitolu.

Rozvíjíme prodeje BATI tokenů a nakupujeme nové akvizice jako jsou pozemky, vila v Escazu, jachtu Sea Ray a samozřejmě investujeme do nákupu a obchodování s altcoiny, naší hvězdou v portfoliu je Solana, Cardano a Polkadot. Pracujeme na ekosystému Kauri, vzniká projekt Hodlnomy Bank Kau a vstupujeme na decentralizovanou burzu Uniswap.

Na podzim 2021 překračujeme hranici 1800 investorů, včetně studentů EduFIN Academy, do konce roku se dostaneme na magických 2000 investorů, přinášíme nové strategie a produkty pro růst ceny Kauri na krypto burzách. Aktiva British Asset přesahují 1 miliardu českých korun.

2020 proces Tokenizace British Asset

Zbytek roku 2020 řádí ve světě pandemie Covid 19, naše hotely jsou uzavřené, ztráty vyrovnáváme díky obchodování a růstu kryptoměn, uvědomujeme si stále více potřebu být v KryptoEkonomice.

Probíhá tokenizace našich investorů, 87% původních akcionářů se rozhodne tokenizovat svoje akcie a získávají investiční tokeny k jednotlivých akciím s vyplácením dividend v kryptoměně Kauri. 13% investorů se rozhodne ukončit svoji investici, probíhá proces zpětného odkupu privátních akcií zpět do portfolia British Asset a jejich následná tokenizace.

2020 březen, vstup Kauri na burzu! Zahájení tokenizace akcionářů.

19.3.2020 po dlouhých procesech ověřování KYC a strategií whitepaper vstupujeme na centralizovanou burzu Latoken! Kauri zaznamenává úspěch a z počátečních 15 centrů při vstupu se brzy dostává na kurz kolem 1 USD za 1 KAU. Obchodujeme se v páru BTC/KAU, ETH/KAU.

Díky úspěchu Kauri a celkově rostoucí ceně našich kryptoaktiv, se British Asset rozhoduje pro plnou tokenizaci naší investiční skupiny. To znamená, že opouštíme model privátních britských akcií a tokenizujeme všechny projekty do NFT tokenů.

2019 jaro - podzim, Preciosa a další akvizice

Na jaře 2019 jsme v plné sezóně na Avataru a začínáme připravovat stavbu boutique hotelu La Preciosa.

Na podzim zahájení stavby La Preciosa a nákup vily s pozemkem pro ChocolArte projekt. Počet našich investorů a studentů EduFIN Academy atakuje hranici 800 investorů!

2018 podzim - zima, otevření Avataru a launch Kauri, otevření EduFIN Academy

Listopad 2018, otevíráme Avatar Eco Lodge pro veřejnost, dokázali jsme to! Jdeme do první sezóny a hned po otevření je hotel plný s výborným hodnocením na booking com 9,7 z 10!

Září 2018 oficiální představení kryptoměny Kauri na akci "ZERO to HERO" pro akcionáře British Asset v Bratislavě. Začíná ICO Kauri před plánovaným vstupem na burzu. Na stejné akci oznamujeme otevření vzdělávací akademie EduFIN Academy.

2018 léto, vznik kryptoměny Kauri

V létě 2018 již funguje Avatar v režimu pro naše investory, kteří zde tráví dovolenou. Úspěšná kampaň projektu La Preciosa, nakupujeme exkluzivní pozemky na pláži pro stavbu druhého hotelu.

Červenec 2018 vzniká kontrakt na blockchainu Ethereum na založení kryptoměny Kauri!

2018 jaro, pre-opening a kampaň La Preciosa

V březnu 2018 vítáme první akcionáře na Avataru ve fázi pre-openingu! Avatar ještě není zdaleka dokončen, máme však již hlavní budovu, restauraci, bazén a první ubytovací kabiny, ostatní práce pokračují.

Zahajujeme druhou kampaň na plážový boutique hotel La Preciosa na opuštěné tichomořské pláži. Hmatatelné výsledky nám přinášejí další investory, jejichž počet stoupá na 400.

2017 podzim, zahájení stavby Avatar Eco Lodge

Kampaň úspěšně pokračuje, říjen 2017 zahajujeme rozsáhlou výstavbu Avataru na pozemku 45 hektarů, vzniká ekologický rezort. Překračujeme magickou hranici 200 investorů do privátních britských akcií.

2017 březen zrození British Asset

31.3.2017 první online prezentace British Asset z Londýna. Představení první kampaně sdílené ekonomiky na projekt Avatar Eco Lodge v Kostarice. British Asset začal jako koncept prodeje privátních britských akcií firem registrovaných ve Velké Británii.

Červen 2017, kampaň přináší první výsledky, 500.000 usd na nákup pozemku pro stavbu Avatar Eco Lodge, začínáme psát úspěšnou historii British Asset!

Nejčastější dotazy:

Máte zájem o více informací, chcete se stát krypto investory British Asset či studenty EduFIN Academy, kde se vzděláváte a zároveň si spoříte do kryptoměn?

Tyto stránky jsou informativní, najdete zde základní fakta a údaje, stejně jako odpovědi na nejčastější dotazy níže. 

Pokud si přejete více informací, doporučujeme navštívit některou z našich online přednášek na dané téma, které vás zajímá, každý večer od 20:00 registrace zdarma. Na těchto přednáškách je možné objednat vstup do EduIFN Academy nebo objednávka BATI tokenů.

Můžete také využít náš kontaktní formulář.

 

British Asset je česká nebo anglická firma?

Ani jedno, ani druhé, používáme legální strukturu společnosti řádně registrované na Marshallových ostrovech, mimo jurisdikci EU. Přestože jsou některé naše stránky a prezentace v českém či slovenském jazyce, nejedná se o aktivity na území ČR nebo SR, naše servery a online prezentace běží na serverech mimo EU. British Asset je název odvozen od prvních kampaní v letech 2017-2019, kdy jsme využívali strukturu firem registrovaných ve Velké Británii v Londýně, od roku 2020 jsme plně tokenizovaná investiční skupina. Nevěříme žádné jurisdikci, věříme v matematický model investic na blockchainové technologii. Nicméně máme smluvního agenta pro zákaznickou péči v českém a slovenském jazyce.

Kdo stojí za společností British Asset?

Stejně jako zakladatel Bitcoinu pod přezdívkou Satoshi Nakamoto, nezveřejňujeme identitu zakladatelů investiční skupiny British Asset. Od roku 2017 do srpna 2021 reprezentoval investiční skupinu prezident Jiří Vokiel Čmolík, který byl po sérii kontroverzních reportáží v médiích odvolán z pozice prezidenta. Jiří je zakladatelem kryptoměny Kauri a po odvolání z pozice prezidenta skupiny se vrátil do strategického jádra Kauri a k lektorské činnosti pro vzdělávací akademii EduFIN. Sdílená ekonomika není řízena jako korporace v klasickém slova smyslu (pyramidální řízení), pracujeme a investujeme společně na základě rozhodnutí úzkého okruhu největších investorů a držitelů Kauri v Kauri Senátu. Procesy vyplácení dividend jsou plně automatické v metadatech našich investičních tokenů.

Jaké mám záruky svých investic u British Asset?

V momentě, kdy se stanete investorem a držitelem tokenů BATI, máte výplatu dividend po dobu 20 let automaticky vázanou k peněžence v uložených metadatech, která vlastní investiční token. Token můžete též prodat bez vědomí British Asset (na NFT burzách), jste tedy zcela nezávislí a můžete kdykoliv svoji investici ukončit. Automatizace zaručuje, že dostáváte kryptoměnu Kauri každý rok, bez ohledu na její aktuální cenu, pokud máte zafixovanou dividendu na ceně 1 USD za 1 KAU a cena stoupne na 50 USD, dostáváte pořád stejný počet Kauri (a tím větší profit). Věříme v matematiku blockchainu. Offline výnosy z provozu nemovitostí a prodeje kryptoměnových košů jsou splatné na konci fiskálního roku na základě výroční zprávy. Úlohou British Asset je zdokonalovat ekosystém Kauri, aby cena naší kryptoměny stoupala na burze. Veškeré procesy s vyplácením dividend jsou plně automatizovány bez možnosti zásahu (a zneužití) třetích stran, včetně British Asset.

Máte licenci k poskytování investičních služeb? Varovala před vámi ČNB?

Investiční tokeny a kryptoměny nepodléhají dozoru a licenci centrálních bank či jiných finančních institucí, licenci nepotřebujeme protože podle zákona neposkytujeme investiční služby. Z těchto důvodů nepodléháme žádné regulaci. Česká národní banka upozornila před investicí do privátních akcií na začátku naší historie v roce 2017, čímž splnila zákonnou povinnost, protože prezentace byla v českém jazyce, nikoliv však v České Republice, ale v UK. Tehdejší model investování byl zcela legální v souladu s právem Velké Británie, stejně jako stávající model investování skrze investiční tokeny je zcela legální, byť považován za alternativní a neregulovaný ze strany ČNB, stejně jako všechny kryptoměny.

Jak se mohu stát investorem British Asset? Kolik činí počáteční vklad?

Investorem se můžete stát jedině na online prezentacích po předchozí registraci, kde po pečlivé prezentaci umožňujeme objednávku investičních tokenů BATI a vstup do EduFIN Academy. Po registraci a objednávce tokenu BATI má každý investor možnost zúčastnit se online živé "investiční kliniky" s naším makléřem, který zodpoví případné dotazy nových investorů a pomůže jim se založením peněženky a dalších úkonů. Nejlevnější token BATI Silver stojí 35.000 českých korun, 1.400 euro nebo ekvivalent v Bitcoinu či Ethereu. Nejlevnější možností připojit se k British Asset je studium EduFIN Academy od investice 2,5 eur, 65 korun denně. V členské sekci naleznete vzdělávací program v oblasti osobního rozvoje a kryptoměn. Studiem si spoříte na investiční token BATI Diamond, který student obdrží po dokončení studijního cyklu (doplacení splátek).

Mohu jako investor British Asset využívat "naše" hotely?

V portfoliu British Asset máme hotely a apartmány v našem nemovitostním fondu, tyto nemovitosti slouží zejména pro vytváření provozního zisku a jako konzervativní uložení investic. Naši investoři mohou zdarma využívat pobyt v hotelích a apartmánech pokud mají uložené Kauri v Hodlnomy Kauri Bank jako bonus. Výše bonusů a možnosti využívání nemovitostí je odvozeno od výše vkladu v Kauri. Nicméně každý držitel našich investičních tokenů má nárok na výrazné slevy na ubytování a služby i bez nutnosti členství v Bank Kau.

Co všechno obsahuje členství v EduFIN Academy?

EduFIN Academy je komplexní vzdělávací systém v oblasti osobního rozvoje a kryptoměn. Obsahuje více jak 100 hodin video obsahu, mezi nejoblíbenější programy patří Neurorestart 21 dní, Neuromarket University (techniky neuromarketingu), King Online (digitální marketing), MAT (program pro síťový marketing) a programy z oblasti kryptoměn jako je KryptoGen či KryptoKid. Součástí členství jsou pravidelné online mentoringy našich lektorů a mentorů, live trading, stejně jako e-knihy a audioknihy. Členství stojí 1500 českých korun nebo 60 euro každé tři týdny (2,5 euro denně), platby za členství se sčítají na studijním účtu, na konci studijního cyklu obdrží student investiční token BATI Diamond. Vzdělávání tedy slouží zároveň i jako spoření do kryptoměn.

Máte další dotazy?

Přihlašte se na naše vysílání denně od 20:00 nebo nás kontaktujte skrze kontaktní formulář na odkaze "kontakt"