Cílem projektu je výstavba luxusního boutique spa hotelu ZENDO SPA RESORT na pozemku o rozloze 1,2 hektarů tropické zahrady ve vzdálenosti 120 metrů  od nejkrásnější pláže Haad Yao na ostrově Koh Phangan.

Kampaň                           Zendo Spa Resort

British Asset otevírá exkluzivní příležitost pro investici skrze privátní britské akcie do Zendo Spa Resortu na ostrově Koh Phangan v Jižním Thajsku. V kampani je k dispozici omezený počet akcií v nominální hodnotě 3000 britských liber s garantovaným ročním výnosem od 8% a majitelským právem ubytování zdarma na týden v roce za každou akcii.

Kampaň je otevřena od 1.9. do 19.12. 2017 nebo do vyprodání počtu akcií. V rámci otevření kampaně je v měsíci září akční cena akcie – 30%, vypláceni jste roční dividendou 8% ze 3000 liber (zhruba 90 000 korun), zaplatíte za ní jen 2100 liber (zhruba 60 000). Nabídka platí do konce září nebo do vyprodání kapacity akcií pro tuto speciální nabídku v počtu 300 akcií.

Čas do vypršení nabídky -30%:

Počet zbývajících akcií k dispozici za bonusovou cenu:

300

Zendo Spa Resort

Cílem projektu je výstavba luxusního boutique spa hotelu ZENDO SPA RESORT na pozemku o rozloze 1,2 hektarů tropické zahrady ve vzdálenosti 120 metrů (pěšky do 2 minut chůze) od nejkrásnější pláže Haad Yao na ostrově Koh Phangan. Na pozemku je vzrostlý kokosový háj, ovocné stromy a okrasné květiny. Vizí Zendo Spa Resortu je vybudovat unikátní místo, kde dojde k obnově a regeneraci fyzických i duševních sil návštěvníků, spočinutí v luxusním prostředí s geniem loci ostrova Koh Phangan.

Architektura projektu Zendo Spa Resort je ovlivněna budhistickou chrámovou architekturou, projekt je designován exkluzivním designersko architektonickým studiem LumBania, které navrhuje v Thajsku nemovitosti světovým celebritám.

Součástí resortu je hlavní budova ve stylu thajského chrámu, kde vznikne restaurace, bar a společenské prostory. V blízkosti hlavní budovy se nalézá bazén a relaxační zóna v tropické zahradě.

Ubytování je řešeno ve 20 luxusních královských pagodách s dvou stupňovitou střechou, která zajišťuje vzdušnost prostoru a cirkulaci vzduchu (výška ve střeše je čtyři metry) a i když součástí pagod je klimatizace, díky tomuto systému jí nebudete potřebovat. Tento typ ubytování využívali na svých cestách thajští králové a jsme si jisti, že i pro vás bude toto ubytování životním zážitkem neotřelého luxusu. Vnitřní plocha pagody je 55 metrů čtverečních se třemi pokoji, které ubytují až šest osob. Součástí pagody je tropická koupelna, relaxační terasa a vlastní zenová zahrada. Samozřejmostí je 100% soukromí každé pagody a prvotřídní interiér, který nese prvky thajského královského stylu.

Medicine Spa

Důležitou součástí projektu je Medicine Spa středisko, které slouží k léčebným a relaxačním procedurám jako jsou masáže, tradiční medicína, meditace a cvičení jógy. Je tvořeno dvěma speciálními pagodami zastřešené chrámovou střechou, mezi nimiž protéká kaskádovitý bazén s efektem vodopádu a jacuzzi, vířivými vanami.

V Zendo Spa Resortu přinášíme unikátní koncept Karma Food a Holyfood v rámci gastronomických služeb. Vaše chuťové buňky zažijí opojení a vaše tělo i duše pozná, že jídlo je nejen potěšením, ale také lékem. Během pobytu v Zendo Spa Resortu můžete využít chutných detoxových balíčků, které vám vrátí životní rovnováhu, vytouženou váhu nebo obojí. Součástí je čajový altánek nabízející prvotřídní čaje, bylinné a ayurvedské čaje.

V rámci procedur Medicine Spa na vás čekají nejlepší thajské masérky a vstupní pohovor s lékařem chiropraktikem, který vám navrhne sérii léčebně relaxačních masáží. Součástí nabídky jsou také procedury thajsko čínské medicíny, bylinné masti a oleje. Můžete také využít tradičního budhistického ochranného tetování sak jan a sice na nečisto henou po dobu vašeho pobytu, či skutečné rituální tetování od budhistického mistra tradiční formou tetování bambusem. V prostorách Medicina Spa také probíhají ranní a večerní lekce jógy a meditací s budhistickými mnichy.

Jedním z největších lákadel však bude pláž Haad Yao, kilometr dlouhá pláž s bílým pískem, teplou azurovou vodou lemovaná kokosovými palmami. Tato pláž je pouhých 120 metrů od resortu. Můžete využívat přístupu na pláž a zároveň bydlet v tichu zenové zahrady. Pláž je vhodná k plavání, nejsou zde žádné spodní proudy a můžete bez obav nechat děti hrát si ve vodě. V pěší vzdálenosti jsou další pláže jako například známá Haad Salad, pár minut jízdy na skútru nebo levným taxi je pláž u ostrůvku Koh Ma, která má úchvatné korálové útesy s množstvím ryb, vhodné pro šnorchlování z pláže.

 

Koh Phangan, lokalita

Ostrov Koh Phangan leží v Thajském zálivu v souostroví společně s Koh Samui, Koh Tao a 42 dalšími ostrůvky v rámci mořského národního parku Ang Thong. Celá oblast je světově proslulá jako jedno z nejkrásnějších míst světa na plavání na překrásných plážích v teplém Indickém oceánu a potápění světové kvality.

Koh Phangan je bývalý mnišský ostrov na jehož území je více jak čtyřicet budhistických chrámů, téměř 50% ostrova je národní park s pralesem, kde žijí divocí sloni, zbytek ostrova je lemován překrásnými plážemi. Koh Phangan byl oblíbeným relaxačním ostrovem thajských králů, například Rama X zde pobýval během své vlády 14x. Jsme si jisti, že i vy se sem budete rádi vracet. Koh Phangan hrál hlavní roli v ikonické knize Alexe Garlanda „The Beach“ (Pláž), podle které byl natočen stejnojmenný film s Leonardem Di Capriem v hlavní roli.

Víme dobře, proč jsme vybrali pro projekt v Thajsku právě Koh Phangan, argumenty najdete v těchto top ten ostrova Koh Phangan:

 • 1

  Pláže a slunce

  Bezpečné plavání v průzračné vodě bez spodních proudů

 • 2

  Potápění, šnorchlování

  Nejlepší lokalita na potápění mezi Koh Phanganem a ostrovem Koh Tao. U Koh Phanganu je Sail Rock, kde se lze potápět mezi Velrybí žraloky, býložravé největší žraloky na světě.

 • 3

  Kuchyně

  Gastronomické zážitky, tropické ovoce a nejlepší kokosy!

 • 4

  Thajský box

  Společně s Koh Samui je Koh Pangan centrum thajského boxu. Cvičit s mistry světa můžete v mnoha fight klubech od začátečníků až po profesionály. Na ostrově se také koná mnoho zápasů, které můžete navštívit jako divák.

 • 5

  Masáže

  Naprosto skvělé, masáže každý den!

 • 6

  Fullmoon párty

  Jednou za měsíc při úplňku se spodní část ostrova stane párty místem až pro 60 000 návštěvníků, kteří paří až do rána. Pokud máte rádi párty, bude toto místo pro vás. Kromě úplňku jsou párty také Halfmoon, Blackmoon, Bluemoon, Shivamoon. Naštěstí Zendo Spa Resort je na druhé straně ostrova, takže váš klid nic nenaruší, ale pokud chcete, můžete zažít nejdivočejší párty svého života...

 • 7

  Budhismus

  Koh Phangan je budhistický mnišský ostrov, množství chrámů kam můžete přijít a meditovat s mnichy nebo vstoupit do kláštera, pokud vás to vážně chytí.

 • 8

  Thajci

  Ostrovní Thajci, milí a inspirativní lidé s věčným úsměvem

 • 9

  Nákupy

  V přístavu Thongsala seženete plno věcí za ceny levnější než v Bangkoku, zejména módu a cool trika.

 • 10

  Dostupnost

  Můžete využít levné letenky z Evropy přímo na sousední Koh Samui, odkud jede rychlá loď několikrát denně a za 20 minut jste v ráji...

Připojte se k nám

Věříme, že jste z projektu Zendo Spa Resort stejně nadšeni jako my, tohle vše může být vaše! Připojte se k nám. Seznamte se s revolučním systémem sdílené ekonomiky a investičního crowdfundingu. Za cenu jedné akcie, cca 60 000 korun máte dovolenou do konce života zdarma až pro šest lidí, platíte si jen balíčky za jídlo a pití. To by samo o sobe stačilo, ale není to všechno... Za vaši investici získáváte 8% ročně výnos a díky držení privátní britské akcie jste spolumajitel luxusního spa resortu Zendo Spa Resort! Akcie můžete navíc kdykoliv prodat se ziskem nebo je odkázat svým dědicům. Toto je skutečné aktivum, Britské aktivum.

Pospěšte si, akcie rychle ubývají, protože tato nabídka je bezkonkurenční. Znáte jinou investici, která vám přinese 8% ročně a ještě si jí užíváte? Počet akcií je omezen. Nyní v rámci kampaně v měsíci září můžete investovat do privátních britských akcií za speciálních podmínek -30% z nominální ceny akcie. Místo 3000 liber zaplatíte 2100 liber. Nabídka platí do konce září nebo do vyprodání limitu 300 akcií pro tuto nabídku.

Čas do vypršení nabídky -30%:

Počet zbývajících akcií k dispozici za bonusovou cenu:

300

Jak to funguje?

Projekt British Asset je založen na britském právu s tradiční, konzervativní investicí do nemovitostí formou privátních britských akcií. V kombinaci s inovativní internetovou formou sdílené ekonomiky a crowdfundigu (financování lidmi) pro jednotlivé projekty. Vznikají tak komunitní projekty soukromých akcionářů, kteří se dělí o zisky z provozování hotelů, roční dividenda, podíl na zisku činí 8% (z nominální ceny akcie) a více v závislosti na konkrétním projektu. British Asset investuje do lukrativních rekreačních nemovitostí a hotelů, nákupem akcií se stáváte spolumajiteli těchto nemovitostí s veřejným zápisem o držení akcie v rejstříku Companies House Velké Británie

Ke každé akcii máte majitelské právo, opravňující vás k ubytování v hotelu týden zdarma v roce ke každé jedné akcii. Volné ubytovací kapacity můžete také prodat a zvýšit svůj zisk, můžete také se ziskem akcie prodat. V British Asset spojujeme investice do nemovitostí se zajímavým ročním výnosem s užíváním si cestování na nejkrásnější místa planety.

Vize British Asset stojí na třech pilířích.

1) Přinášíme akcionářům podíl na zisku a majitelská práva v luxusních hotelích.

2) Výstavbou ekologických projektů pomáháme místní komunitě v rozvojových zemích.

3) V místech projektů zachraňujeme a pomáháme udržovat citlivé ekosystémy jako například zabránění kácení deštných pralesů a znovu zalesňování. Chráníme přírodu díky vzniku soukromých přírodních rezervací v rámci jednotlivých projektů.

Za projektem British Asset stojí konsorcium britsko-amerických investorů, kteří nabízejí investiční příležitost v rámci sdílené ekonomiky také vám. Nákupem akcií se stáváte spolumajitel a akcionář. Sledujte aktuální projekty, pravidelná živá vysílání, nebo nám napište dotaz (dotazy@britishasset.com) pro více informací.

Dovolte nám představit čtyři základní kroky projektů British Asset.

KAMPAŇ PROJEKTU

Na každý projekt běží časově omezená kampaň na těchto stránkách. Kampaň trvá maximálně 3 měsíce nebo do vyprodání limitu akcií, podle toho, co nastane dříve. Během této doby jsou prodávány opce, rezervace na prodej akcií, zájemcům o projekt.

Kampaň probíhá formou principu tzv. crowd fundingu, tedy financování projektu lidmi. V případě, že se nepodaří vybrat minimální částku na realizaci projektu v kampani, vrací se peníze za opce v plné výši. V případě úspěšné kampaně dostane zájemce za opce akcie se zápisem do veřejného rejstříku Companies House Velké Británie. První krok je úspěšně za námi a nastává „Realizační lhůta“.

REALIZAČNÍ LHŮTA

Po skončení kampaně běží realizační lhůta daného projektu, která končí uvedením hotelu do provozu. Může činit dva měsíce až deset měsíců, podle náročnosti projektu. Realizační doba je předem známá u každého projektu. Každý akcionář má přístup do členské sekce, kde vidí aktuální postup na projektu, fotodokumentaci, videa a další informace.

V realizační lhůtě si lze rezervovat majitelská práva, ubytování v hotelu. V případě zájmu se lze také aktivně zapojit jako dobrovolník na realizaci projektu v dané zemi. Všechny informace jsou akcionářům poskytovány v členské sekci daného projektu.

 

MAJITELSKÁ PRÁVA

Za každou akcii dostává akcionář jeden týden ubytování zdarmav daném projektu/hotelu, každý rok po dobu držení akcie! Ubytování je zdarma pro čtyři až šest osob v závislosti na konkrétním projektu. Ubytování je zdarma, služby si hradí každý ubytovaný zvlášť. Volné týdny může akcionář prodat sám nebo přes rezervační systém.

Příklad: akcionář investoval do nákupu 10 akcií, má tedy 10 týdnů v roce k dispozici. Využije s rodinou 4 týdny, zbylých 6 týdnů může se ziskem prodat. Majitelská práva mohou využít například i cestovní kanceláře či firmy jako benefit pro zaměstnance.

PRIVÁTNÍ AKCIE

Investice skrze prodej soukromých, privátních britských akcií, které jsou vydány ke konkrétnímu projektu. Akcie jsou vydány na jméno majitele a jsou zapsané ve veřejném obchodním rejstříku (Companies House) Velké Británie. Akcionář může akcie prodat třetím stranám a jako cenný papír jsou předmětem dědických práv.

Ke každé akcii má akcionář právo na každoroční podíl ze zisku, výplatu dividend kolem 8% a více dle hospodářských výsledků daného projektu. Projekt British Asset funguje podle britského a mezinárodního práva, British Asset neposkytuje investiční služby ve smyslu Evropské regulace podnikání na kapitálových trzích. Jedná se o privátní akcie do komunitních, uzavřených projektů v souladu s právem Velké Británie. Veškeré informace jsou součástí Obchodních Podmínek ke každému konkrétnímu projektu.

BRITSKÁ TRADICE A PRÁVO s INOVATIVNÍ PLATFORMOU

Unikátní spojení investičních projektů podle britského práva s inovativní platformou sdílené ekonomiky s výnosem 8% až 10% a majitelskými právy!